[ img ]
[ leftTop ]
[ rightTop ]
Captcha
Jméno Zpráva
MŠ Val, Dobruška
22.05.2017 13:29
Dobrý den, děkujeme za představení Pohádky z košíku v Dobrušce 11.5.2017. Už teď se těšíme na další představení ;)
Ivo Novák
27.11.2016 21:52
Vážení,
viděli jsme se Vaše nedělní představení v Kutné Hoře (Jméno), jen nadšení a díky.
MKS Náměšť nad Oslavou
02.10.2016 18:16
V tuto neděli 25.9. jsme měli možnost shlédnout představení divadla SemTamFór, o.s., které zazářilo v prostorách za Starou radnicí. Jsme rádi, že můžeme s čistým svědomím říct, že ve výběru jsme se určitě neminuli, diváci se smáli od začátku do konce. Divadelní představení: Ani o den dýl! Dva muži a jedna žena - kdo by čekal typický partnerský trojúhelník, byl by vedle! Herci předvedli originální variaci na téma, jak se přítelkyně za pomocí kamaráda zbavit, jak něžně vypudit někoho z našeho života a přitom by nemuselo padnout žádné definitivní odvážné slovo o rozchodu, kterého se náš "hrdina" tak bál. Původní záměr se samozřejmě stočil nečekanými směry a my se mohli smát na celou Náměšť. Děkujeme divadlu SemTamFór, o.s. za krásně vyplněný nedělní podvečer!
ZŠ Bystřice
21.05.2016 15:29
Děkujeme za nádherný divadelní zážitek při představení Pověsti pro štěstí 18.5. v divadle U Jelena v Bystřici. Ale u vás vlastně na představení nezáleží. Už z loňska a předloňska víme, že když nám pan Němec nabídne SemTamFór, můžeme se těšit na úžasné chvíle s vámi. Jste skvělí a už dnes se těšíme na příští setkání!
Marie
Libosvárová,
Valašské
Meziříčí
03.03.2016 15:07
Připojuji se k panu Šrámkovi, včerejší představení Ani o den dýl! bylo opravdu výborné.
Vřele jej doporučuji každému, kdo rád smíchem pláče.... Marku, Pavle, Aneto, byli jste skvělí! A přijeďte zas.
PAVEL ŠRÁMEK, Valašské
Meziříčí
, M-klub
02.03.2016 22:52
Dobrý den ! Část souboru divadla SEMTAFOR ve složení ANETA BAČÍKOVÁ, MAREK PŘÍKAZKÝ a PAVEL VACEK dnes 2.3. u nás vystoupila se hrou "ANI o DEN DÝL"
Byl jsem zvědavý , co nám tentokrát herci nabídnou .
Posledně ,když k nám zavítali , bylo to na záskok a na poslední chvíli s komedií "ZÁMĚNA". Lidé přišli původně na něco jiného a někteří se na poslední chvíli dověděli, že bude změna, když už seděli v sedačkách .Ozval se i šum , co to jako je ? A víte jak to dopadlo ? :))) .Bouřlivým potleskem na konci představení .A zápisem do mozkových závitů - SEMTAMFOR - to chci zase :) - alespoň u mě to tak bylo.
I dnes jsme se nasmáli a hltali děj a jeho zvraty a zírali na herecké výkony herců na malém jevišti ,kde byl stůl, tři židle a kanape (a malá zástěna).
Kontakt s herci byl velmi osobní , Marek Příkazký vyzkoušel pozornost diváků v přední řadě, když mezi ně ze stolku vmetl sušenky tzv." křupky" - pří jedné z jeho excelentních etud :))) .Seděl jsem až v druhé řadě ,a to mě trochu hodně sobecky zamrzelo,ale vzápětí jsem si liboval, protože na druhé straně jeviště - v rámci role - rozbil talíř. A to bylo o fous ! Střepy totiž letěly docela daleko.
Děkujeme za skvělý zážitek a protože víme ,že zase přijedou se svým kumštem k nám ,tak už teď se těšíme NASHLEDANOU :)
(upozornění pro pořadatele malých "kontaktních" jevišť - do prvních řad posaďte hladové lidi , kteří mají brýle !Mějte se krásně - a ještě jednou díky !
Váš Pavel Lightpaul Šrámek
Eva Žílová, FLČ Strakonice
10.02.2016 13:27
Dobrý den, velice děkuji za sebe i celou 3. B za dnešní vystoupení - Pověsti pro štěstí - byli jsme nadšení, krásné zpracování, poutavá podívaná, podali jste všichni báječný výkon, vtipné, prostě super! Jak jinak dětem přiblížit historii. Přeji celému souboru, ať se Vám daří a doufám, že se zase stavíte. Eva :)
Mateřská škola Nejdek, Husova, Miroslava Voláková
02.02.2016 22:39
Děkujeme moc za pozvání na divadelní vystoupení vašeho divadla. Dětem se moc líbilo a skoro ani nedýchaly. Propojení známého děje a písniček bylo příjemné i pro naše nejmenší dvouleté diváky.
Přejeme mnoho dalších úspěchů.

Mirka Voláková, učitelka MŠ
Pavlína Pelcová, odbor kultury Mimoň
03.09.2015 10:15
Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za úžasné provedení Pohádek do kapsy. Zpočátku jsem se toho bála, protože z fotografií člověk nepozná, že i s minimem rekvizit se dá podpořit dětská fantazie a připravit spousty poučení a zábavy pro malé i velké návštěvníky. Přesto, že se jednalo o klasické pohádky, které jsme všichni už viděli a slyšeli v X verzích, vaše zpracování mě nadchlo, zaujalo a udrželo v pozornosti do poslední minuty. A ve chvíli, kdy se hlediště stalo jevištěm, si to užívali i návštěvníci. Gratuluji k neotřelému zpracování klasiky a přeji hodně dalších spokojených diváků!
Honza
12.07.2015 10:00
Zdravíme ze SemTamFóru.
Podle reakce soudím, že se páteční představení moc nelíbilo.
To nás mrzí, podle reakcí publika však většina diváků byla spokojena.

Miro Gavran patří k současným velmi významným a vyhledávaným autorům, který je hraný po celém světě. Jeho světové premiéry se v posledních letech dějí od Indie přes Ameriku až po Evropu.

3D Company je jedním z významných divadel malých forem v Praze, jehož herci jsou pro svou kvalitu hojně vyhledáváni jak divadly, tak televizí i filmem. Toto divadlo uvedlo titul Smích zakázán v české premiéře a byl to jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli tuto inscenaci pozvat do Slavičína, protože se jedná o divadelně výjimečnou záležitost.

Přes to všechno je divadlo výsostně subjektivní záležitostí a proto se snažíme prezentovat podtituly a stručné anotace již v propagačních materiálech, aby divák věděl, na co že to vlastně jde.

A pointa.? Hranost Miro Gavrana spočívá, si myslím, v tom, že jeho texty mají v sobě skrytý jiný význam, než který je patrný na první pohled a témata jeho her je třeba hledat pod povrchem. Takže pointu bych hledal v metafoře.

Ovšem jak jsem psal, divadlo je subjektivní záležitost a ne vždy se každému podaří „potkat se“ s autorem. Konec konců ani Shakespeare není vnímán 100% pozitivně a přes to patří k pilířům světového divadla.

Divadlo je, podle nás, právě o tomto potkávání a občas se s divákem mine. Budeme věřit, že příště se setkání podaří :)
Zuzka
12.07.2015 09:13
reakce na páteční divadlo: "I mistr tesař se někdy utne" a pointa?
Honza
13.03.2015 13:14
Děkujeme moc. Jsme rádi, že se Vám premiéra líbila a těšíme se na další setkání v divadle :)
ZŠ Slavičín Vlára
05.03.2015 14:10
Děkujeme za Smetišťáka Toma! Bylo to veselé a poučné...a zrovna se nám to moc hodí do výuky. A ještě když jsme ta Eko škola. Super!! D.Konečná
Honza
23.02.2015 08:21
Děkujeme moc. Ve Véskách jsou navíc výborní diváci :) A jak tuto komedii, tak ostatní z našeho repertoáru hrajeme pravidelně v Dílně Městského divadla Zlín :) Těším se na návštěvu a děkujeme za doporučení našich inscenací :)
Rosťa
21.02.2015 18:29
Vaše včerejší představení ve Véskách bylo super.Výborná hra a super,fakt super výkony na jevišti.Děkuju a těším se na další vaše představení.No,toto musím vidět ještě jednou.A budu doporučovat.Mějte se všichni pěkně a přeju zdravíčko.Rosťa.
ZŠ Dobříš, Komenského nám. 35
29.01.2015 21:06
Děkujeme za Pověsti pro štěstí. Žákům a pedagogům se velmi líbily. Byly vtipné, nápadité a srozumitelné i pro druháčky.
Těšíme se na další spolupráci.
Renata
18.10.2014 21:41
Právě jsme se vrátili z představení Past na osamělého muže v Bojkovicích. Bylo to úžasné, mooc se nám to líbilo a těšíme se na další vaše vystoupení. Děkujeme za krásně prožitý sobotní večer a přejeme samé spokojené diváky :) Hezký večer:)
ZŠ Podbořany, Husova 276
14.05.2014 11:48
Představení Pověsti pro štěstí se žákům i učitelům velmi líbilo. Děkujeme a nezapomeňte nám poslat další nabídky. :-)
Honza
17.04.2014 19:24
Děkujeme. My jsme si derniéru taky pěkně užili. Budeme rádi, pokud se opět potkáme v divadle třeba na Létě s divadlem, které bude během prázdnin probíhat na Letní scéně ve Slavičíně.:)
Tejka
15.04.2014 21:35
Sobotní derniéra Muže sedmi sester byla úžasná. Herci famózní, postavu Škvora jsem proklínala od začátku do konce. :)'

Slavičín, nádvoří muzea
MADE IN CHINA - Divadlo (bez záruky) Praha
20.07.2017 20:00

Slavičín, Letní kino - park
Republiko má středisková aneb lukrativní nejistota
Léto s divadlem,
21.07.2017 21:00

Litomyšl, Klášterní zahrady
Clément Michel,
Ani o den dýl!
22.07.2017 21:30

Další představení ZDE

K odběru novinek stačí vyplnit Vaší e-mailovou adresu a poté budete ihned informováni o každé akci našeho divadla.