Politickou kuchyni SemTamFór odkryje naprosto bez cenzury!

23.11.2017

Divadlo SemTamFór pro velký zájem přidává další termín svého výstředního a bezskrupulózního kabaretu Republiko má středisková aneb lukrativní nejistota. 
Vše, co mělo zůstat utajeno, u nás vydáme divákům vtipnou formou všanc! Přetekl už lapkovi Zemanovi Žižkovi vínem jeho kalich? A co na to jeho mluvčí Jan Hus? Co je za obrazem, který nám servírují média a co zůstává stále pod pokličkou? Co chystá slovenský lobista Bocian ve svém hnízdě?

Pořadem provádí kouzelný Ivo Šmoldas, který zkoumá politika stejně jako by zkoumal živočišný druh. Jeho osobitý projev a humor jsou zárukou výborně stráveného večera.

Představení se odehraje 16.12. od 19:30 zcela mimořádně v komorním prostředí pražského divadla Kámen. Je tak výjimečná příležitost mít velkolepého Iva Šmoldase takřka na dosah ruky.

Pojďme si nalít pohár čistého vína a zasmát se těm, kdo řídí naši zem. Těšit se můžete na vtipné skeče a úvahy, které u vás ve stejný moment způsobí salvy smíchu a zároveň vám přeběhne mráz po zádech při uvědomění, že se divadelní fikce právě setkává s realitou.

 

Vstupenky v sítoi goout.net:https://goout.net/cs/listky/republiko-ma-strediskova-aneb-lukrativni-nejistota/kdtb/


Reakce našich diváků:

Inteligentní humor, pan Šmoldas nikdy nezklame :) - Eva

Příjemné prostředí, dobré představení. Pobavili jsme se, moc se mi líbí využití češtiny v podání p. Šmoldase. Že je politická realita tristní pořad skvěle reflektuje. - Hana

Představení bylo velmi vtipné, v komorním, příjemném prostředí. - Marcela

Související aktuality


Zpět