Tomáš Zbranek

Věčný student hudebně dramatického oboru Zlínské Vyšší odborné školy umění o.p.s ve Zlíně. Vystudoval střední zdravotnickou školu ve Vsetíně, avšak odmala tíhnul ke zpěvu a tanci. Čtrnáct let byl členem folklórního souboru Jasénka. Na ZUŠ ve Vsetíně se věnoval zpěvu, hře na kytaru a na keybord. „Za celé 4 roky jsem se nenaučil ani notu, tak jsem hrál podle sluchu, paní profesorka na to přišla až po těch 4 letech.“

 

Ve druhém ročníku na střední škole se naskytl projekt Comenius (Projekt proti zneužívání dětí), při kterém dostal příležitost vytvořit soutěžní skladbu One, která vyhrála na soutěži v Rumunsku. Ve třetím ročníku opět složil píseň, tentokrát na téma Zdravý životní styl. Píseň s názvem Lifestyle doteď můžete dohledat na youtube.com. Po těchto úspěšných autorských skladbách se rozhodl v umělecké sféře dále pokračovat, tudíž jeho cesta vedla do Zlína na VOŠ.

 

V současné době působí jako herec a příležitostný technik Divadla SemTamFor a je zde spokojený. Sem tam se objeví ve studentském filmu či jako host na scéně Městského divadla Zlín (Divotvorný hrnec).


Role