Jak bylo, když nebylo

Je už to tak na světě zařízeno a každý z nás to dobře zná.

O čem je řeč?


O úplně obyčejných věcech, jako je strach z bouřky, k čemu je dobrý oheň, proč je dobré mít střechu nad hlavou apod. To všechno nám, malým a bojácným, dokáže spolehlivě objasnit leckterý dospělý v našem okolí.

Ale jak to bylo kdysi dávno, když se na světě objevil první člověk, a byl na všechno úplně sám? Přijďte se podívat na příběh starý jako lidstvo samo, příběh pro malé i velké.

Inscenace je vhodná pro děti od 3 let, mladistvé a každého, kdo má smysl pro humor. :)

 

Délka představení: 45 min, hraje se bez přestávky.

image

Informace

Fotografie z představení

Diskuze / Recenze
07.02.2023 17:14
Marek Baroš
Reagovat
Nelidské zvuky, chlupatý pračlověk, objevování prvních nástrojů, slov, lásky a jednoduchých příběhů vtáhne dětského diváka od samého začátku okamžitě do děje. Malý návštěvník hry s nadhledem sleduje hru, kde dominuje logika pokusu omylu, baví se chybami pračlověka a občas se mu snaží radit. Zábavné a energické představení se do dětí vnořilo, že ještě na šatně opakovaly „základy pravěké mluvy“, kterou při hře pochytily.
24.01.2019 08:59
Dita
Reagovat
Pohádka byla dost vtipnáJ :)

Moc se líbila, děti byly skvělé a smály se i učitelky. Mám radost. Fakt, někdy příliš slov netřeba… Díky moc, mějte se krásně.
07.11.2018 08:40
Helena
Reagovat
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za krásné představení Jak bylo, když nebylo, které jsem měla možnost dnes vidět v Bystřici v Divadle U Jelena. Byla jsem tam se synem a od té doby doma mluvíme jenom stylem: chro, chro, pích, pích, bů, bů, bonga, bonga. Díky HB
21.07.2018 21:00
MŠ Hornická Č.Těšín
Reagovat
Představení jsme měli spojené s polodenním výletem.
Samotné představení bylo perfektní. Dětem i dospělým se moc líbilo. Slovíčka - pome-pome, bum-bum, pich-pich, au-au aj. jsme ve školce slyšeli od té doby často.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
27.06.2018 08:52
ZŠ a MŠ Borovského Karviná - Ráj
Reagovat
děkujeme za krásné a poučné představení. Skvělé herecké výkony, nápadité kulisy, loutky a dekorace.
Divadlo srozumitelné i pro žáky 3.roč.

Hezký den :)
26.06.2018 15:41
ZŠ a MŠ Dolní Lomná
Reagovat
Vaše představení se nám velmi líbilo a budeme moc rádi, když nás oslovíte se svou nabídkou představení, případně k nám přijedete.
26.06.2018 07:13
11. ZŠ Frýdek-Místek
Reagovat
Vaše představení se dětem i pedagogům velmi líbilo. Bylo zajímavě a humorně zpracováno, děti během něj aktivně reagovaly, některé repliky si i zapamatovaly.

Přejeme Vám mnoho úspěchů v další práci a pokud zavítáte do našeho města, rádi se na Vaše představení přijdeme podívat.