Aneta Julínková.

roz. Bačíková

Absolventka hudebně dramatického oboru na VOŠ (2013) ve Zlíně měla vždy k divadlu velice blízko. V současné chvíli herečka a produkční Divadla SemTamFór.

Své první herecké zkušenosti získala již v pěti letech v Těšínském divadle, kde také dlouhá léta bydlela (od 3 – 10 let), takže provoz celého divadla a veškeré pracovní pozice jí nejsou cizí. Některé z nich si zde měla možnost také vyzkoušet – inspice, nápověda, rekvizitářka, ale hlavně herečka.

Herectví ale nebyl jediný obor, který ji obohatil a ve kterém pracovala. Jelikož vystudovala střední školu výchovně humanitární, rok pracovala jako asistent pedagoga ve 2.třídě na ZŠ.

Touha po herectví ale byla silnější, takže po roce odešla do Zlína, kde herectví vystudovala a začala v průběhu studií s Divadlem SemTamFór spolupracovat. Podílela se také na natáčení studentských filmů pro UTB, reklamních spotů (filmových i rozhlasových) a dále spolupracuje jako host s Těšínským divadlem, s divadlem Scéna a s Hoffmannovým divadlem.

Kromě herectví má velice ráda tanec, hudbu, zpěv, víno, dobré jídlo, cestování, přírodu, začíná se nacházet v lezení na umělé stěně a v turistice a nebrání se novým zážitkům a zkušenostem, které ráda zkouší a objevuje.


Role